SERVİS AKIŞI
 
Glores, müşteri beklentisinin tespitinden, gayrimenkulün satın alma işleminin tamamlanmasına kadar geçen tüm adımlarda sizin yanınızda.
 
EMLAK SEÇENEKLERİ EMLAK SEÇENEKLERİ
Global mülk yatırımlarında doğru ülkeyi, şehri, mevkiyi seçmek son derece önemlidir. Glores olarak bizim de görevimiz tam bu noktada başlıyor. Gelin, aklınızdaki alternatifleri beraber değerlendirelim; uygun seçenekler için her türlü detaylı bilgiyi sizinle paylaşarak fikrinizin biraz daha şekillenmesine yardımcı olalım.
SEYAHAT İŞLEMLERİ SEYAHAT İŞLEMLERİ
Aklınızda oluşan fikir doğrultusunda yatırım alternatiflerinizi yerinde görerek değerlendirmenin öneminin farkındayız. İlgili bölgeye ziyaretinizde ihtiyacınız olacak tüm bilgileri sağlamak adına size eşlik ediyoruz. Gerekli vize işlemleri, harç yatırımı gibi prosedürlerle de sizin değerli vaktinizden çalmamak adına biz ilgileniyoruz.
ULAŞIM ULAŞIM
Sizin için uygun olan zaman dilimi çerçevesinde, seyahatiniz için ihtiyacınız olan uçak biletlerinin ayarlanması, talepleriniz doğrultusunda size en uygun konaklama seçeneklerinin tespiti ve rezervasyonu, bölgedeki gayrimülk alternatiflerinin ziyareti için transer hizmeti, konaklamanız boyunca ihtiyacınız olacak yeme-içme rezervasyonları gibi yerel hizmetler de servislerimiz içinde yer almaktadır.
SUNUM SUNUM
Ziyaret boyunca aklınızdaki alternatifler hakkında bizzat mekanın içinde detaylı bir sunum gerçekleştiriyoruz. İlgili mülkün bulunduğu bölge hakkında genel/detay bilgi, kısa/uzun vadede avantajları-dezavantajları, fiyat değerlendirmesi gibi aklınızdaki sorulara cevap olacak bu sunum sayesinde fikrinizin biraz daha şekillenmesine yardımcı oluyoruz.
DÖNÜŞ DÖNÜŞ
Mevcut seçeneklerden bir satın alma talebi oluşması durumunda, yasal işlemler için anlaşmalı olduğumuz hukuk bürosunun gözetiminde, kişinin haklarından ödün vermeden satın almanın gerçekleşmesi için her türlü takibi gerçekleştiriyoruz. Bir başka deyişle, siz ne istediğinize karar veriyorsunuz, biz size anahtarı teslim ediyoruz…
unique.web.tr