Slide
GLORES KİMDİR ?
BANA UFKU GETİRİN
 
BANA UFKU GETİRİN sloganı ile 2016 yılında yolculuğuna başlayan GLORES, yüksek kar beklentili yatırımcılar ve hayalindeki mekanı isteyen serüvencilere Uluslararası GayriMenkul Danışmanlık Hizmeti vermektedir.
 
“GAYRİMENKUL DANIŞMANLIK”
Sektördeki yerini farkındalık yaratarak belirginleştirmeyi amaçlayan GLORES, müşteri beklentisinin tespitinden, emlak seçeneklerinin yerinde değerlendirilmesine, müşterilerin ihtiyacı olan yerel hizmetlerin sağlanmasından gayrimenkulün satın alma işleminin tamamlanmasına kadar geçen tüm adımlarda sizin yanınızda.

Bazen en karlı, bazen en yaşanabilir, bazen de en ihtiyaç olanı arayan GLORES, uluslararası pazarda oluşan avantajları, teknolojik altyapısı sayesinde anlık olarak takip edebilmektedir.

GLORES ekibinden alacağınız hizmetlerin kalitesi, müşteri memnuniyeti yönetimi çerçevesinde belirlenerek sizler için sürekli kılınmaktadır.

Aradığınız tüm gayrimenkul seçenekleri için size vakit ayırmaya hazır olan GLORES, yatırımcıların ilgisini çekecek fırsatları da paylaşarak, kendi iş modelini oluşturmaktadır.
unique.web.tr